iPad

Apple, App Store’un Noel ‘Duraklatmasını’ Rahatlatıyor

App Store’un 2008’de piyasaya sürülmesinden bu yana Apple, geliştiricilerin Noel/tatil sezonu boyunca herhangi bir güncelleme etkinliğini veya fiyat değişikliğini durdurmasını şart koşuyor. Ama bu yıl ilk defa böyle olmayacak.

Apple’ın geliştirici sayfalarında yapılan duyuruya göre, iOS geliştiricileri artık tüm yıl boyunca değişikliklerini göndermekte özgür.

Duyuruda “Bu yıl,” deniyor, “önümüzdeki tatiller boyunca App Store Connect’te başvuruları kabul etmeye devam etmekten memnuniyet duyuyoruz. Uygulamalarınızın güncel olduğundan ve App Store’daki en yoğun sezona hazır olduğundan emin olun.”

Apple, tek uyarı, Şükran Günü hafta sonu (24-28 Kasım) ve Noel haftasında (23-27 Aralık) yeni uygulamaları onaylamanın normalden biraz daha uzun sürebileceği konusunda uyarıyor. “Öngörülen yüksek hacim nedeniyle,” şirket, “zamana duyarlı gönderileri erken göndermeyi planlayın” tavsiyesinde bulunuyor.

Geçmiş deneyimlere dayanarak, büyük olasılıkla tatil günlerinde çok sayıda fiyat indirimi göreceğiz, bu nedenle yeni uygulamalar veya oyunlar satın almayı düşünüyorsanız, sakince oynamanızı ve birkaç hafta daha beklemenizi öneririz.

Bu puanla ilgili tavsiyemiz için, en iyi iPad ve iPhone oyunlarına göz atın. Ve kapmaya değer pazarlıkların daha genel bir görünümü için, en iyi Black Friday Apple fırsatlarının özetine bakın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/app-store-christmas-pause-3810326/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...