Apple

Ağustos 2021’de Gelen Yeni Apple Ürünleri

Geleneksel olarak Ağustos, Apple’ın yeni ürünler piyasaya sürmesi söz konusu olduğunda her zaman bir nadas ayı olmuştur. Yeterince geriye giderseniz, Newton Handheld Pad’in 1993’te piyasaya sürüldüğü zaman olduğunu göreceksiniz, Apple Scanner ve LaserWriter 8500 gibi çok önemli cihazlar Cupertino’daki çoğu insan bilgisayarlarındayken ortaya çıkan türden şeylerdi. yaz tatilleri.

Bununla birlikte, şirketin ömrü boyunca bu zaman dilimine çok sayıda Mac geldi ve son iki yıl, takvimin sekizinci ayında Apple Card ve 27 inç iMac Retina 5K (2020) tanıtıldı.

Peki Ağustos 2021’de neler var? Apple trendi alt edip bir dizi yeni ürünü piyasaya sürecek mi? İşte, olasılıklarına ilişkin bazı derecelendirmelerle birlikte, başını sallayabileceğini düşündüğümüz şey.

AirPod’lar

Büyük popülariteleri göz önüne alındığında, Apple’ın Mart 2019’dan bu yana standart AirPod’ları güncellememesi biraz şaşırtıcı. Elbette, AirPods Pro’nun (Ekim 2019 olmasına rağmen) ve AirPods Max’in tanıtımını gördük ve en son biz Beats Studio Buds’ım var. Ancak mütevazi AirPod’ların daha yeni bir versiyonunu isteyenler için uzun bir bekleyiş oldu.

Bloomberg’in güvenilir Apple habercisi Mark Gurman, Apple’ın daha kısa gövdeli güncellenmiş AirPod’lar hazırladığını ve bunların 2021’de görüneceğini ve 2022’de yeni AirPod Profesyonelleri izleyeceğini belirtti. Belki Ağustos, onları nihayet kullanıcılara açıklamak için iyi bir zaman olabilir. dünya?

52audio’nun izniyle.

Bunların nasıl görünebileceği ve Apple’ın sunabileceği özellikler hakkında daha fazla ayrıntı için yeni AirPods kılavuzumuzu okuyun.

Olasılık değerlendirmesi: 5/10

Yeni daha büyük M1 destekli iMac

Geçtiğimiz sekiz ay boyunca Apple, yeni M1 çipiyle ürün yelpazesini güncellemekle meşguldü. Şimdiye kadar bunu MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini ve en son 24 inç iMac’te (2021) gördük, süslü renklerle dolu.

27 inç iMac olan odadaki ince fili çevreleyen birçok söylenti var. Birçoğu yakında M1 platformuna yükseltilmesini bekliyor ve hatta ekran boyutunun 30 inç veya 32 inç’e genişlediğinden söz ediliyor.

Apple’ın tüm cihazlarını aynı yonga setine bağlamaya hevesli olduğunu biliyoruz, çünkü bu onların yalnızca silikondaki güçten değil, aynı zamanda macOS’ta yerleşik doğrudan geliştirmelerden de yararlanmalarını sağlar, bu nedenle 32in Eylül ve yeni iPhone’larla birlikte gelen haber döngüsü karmaşasını önlemek için iMac Ağustos ayında tanıtıldı.

Olasılık değerlendirmesi: 4/10

Yeni iPad mini 6 ve standart iPad modelleri

iPad mini bazen Apple’ın unutulmuş çocuğu gibi hissedebilir.

Yıllarca en son güncellemelerin ne zaman dağıtıldığı gözden kaçmış olsa da bu durum iPad mini (2019) ile düzeltildi. 2019’da piyasaya sürüldüğünde, en son işlemcilerle donatılmış ve onu gerçek bir çalma haline getiren düşük fiyatıyla mini bir mucize olduğunu kanıtladı.

Şimdi, iki yıl sonra, iPad mini’nin bir kez daha geri döneceğine dair güçlü işaretler var, bu sefer uzun süredir yeniden tasarlanmış, 2020’de tanıtılan yeni iPad Air Apple’a benzer. Yeni standart iPad modeli, eski iPad Air modelinin kasasına taşınacak ve onu 10.5 inç iPad yapacak olan iPad 10.2 inç’in (2020) yerini alıyor.

Endüstri analisti Ming-Chi Kuo, yeni iPad Mini’nin 2021’in ikinci yarısında görücüye çıkacağını ve diğer Apple bahşişçilerinin benzer açıklamalarıyla desteklendiğini zaten tahmin etmişti. Ağustos faturaya uyuyor, ancak Apple’ın yeni iPad’leri tanıttığı zaman olarak Ekim’i kullanma konusundaki daha standart uygulamasını takip etmesi daha olası olabilir.

Yeni cihazların neler sunabileceğini görmek için yeni iPad mini hub’ımızı okuyun.

Olasılık değerlendirmesi: 5/10

MacBook Pro

Şu anda MacBook Pro serisi, M1 destekli cihazlar (giriş seviyesi 13 inç modeller) ve 13 inç ve mevcut tüm 16 inç varyantlar için daha yüksek fiyat dilimlerinde Intel donanımlı sürümlerin garip bir karışımı. Sonbaharda yeni M1 modellerinin potansiyel olarak piyasaya sürüleceğine işaret eden birkaç güvenilir kaynakla, bunun yakında Apple tarafından ele alınacağını biliyoruz. Bunların 13 inçlik modelin 14 inçlik bir ekrana geçtiği söyleniyor, 16 inçlik cihazlar daha yeni M1X veya M2 silikona sahip ilk cihazlar olabilir.

Amerika’dakiler için bu ‘sonbahar’ etiketi veya ‘düşüş’, Ağustos’ta bunların ortaya çıkmasını pek olası kılmıyor, ancak tıpkı geçmiş yılların PowerBook’ları gibi, belki de Apple, dizüstü bilgisayar yelpazesini artırmak için yazın doğru zaman olduğuna karar verebilir. . Öyle olmasını umalım.

Profesyonellerle ilgili en son haberleri takip etmek için yeni MacBook Pro merkezimize bir gezi yapın.

Olasılık değerlendirmesi: 2/10

elma arcade

Ağustos ayında Apple Arcade’den bekleyebilecekleriniz şunlardır:

Patlama Yarışı: Patlamaya hazır bir dünyada koltuğunuzun kenarında atari yarışını deneyimleyin.

Süper Çöp Adam Golf 3+: 48 kursun tümünü ve sınırsız sıra tabanlı maçları oynayın.

Süper Artık Gün: Her gün yeni seviyelerle renkli platform oyunu.

Canavar Avcısı Hikayeleri+: Bu yaratıcı RPG’de canavarlarla müttefik olun.

kelime ağı: Prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelere sahip kelime bulmaca oyunu.

Tetris Vuruşu: Klasik blok istifleme oyunu, bu sefer zorluğun bir parçası olarak ritmik öğelerle geri dönüyor.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-apple-products-august-2021-3806826/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...