mac

Yeni güçlü Mac mini çok yakında

Şu anda M1 Mac mini bizim bir numaralı M1 Mac’imiz. Tek dezavantajı, kendine ait bir ekranının olmaması ve bu nedenle bir masaya bağlı olması, para için büyük bir değeri temsil eder. Bununla birlikte, çok yakında blokta daha da iyi bir seçenek olabilecek yeni bir Mac mini olabilir gibi görünüyor.

Yeni bir M1X Mac mini’nin bu sonbaharda geleceği söylenen diğer M1X Mac’lerle birlikte piyasaya sürüleceğine dair şimdiden söylentiler vardı (14 inç MacBook Pro ve 16 inç MacBook Pro hakkında bilgi edinin). Şimdi Bloomberg’den Mark Gurman, Power On haber bülteninde (abone versiyonu) yeni M1X Mac mini’nin gerçekten “önümüzdeki birkaç ay içinde” piyasaya çıkacağını onayladı.

Gürman ayrıca yeni modelin “güncellenmiş bir tasarıma ve mevcut modele göre daha fazla bağlantı noktasına sahip olacağını” söylüyor. Yeni bağlantı noktalarının 24in iMac gibi yeni bir MagSafe bağlantı noktası içerdiği düşünülüyor.

Yeniden tasarıma gelince, Jon Prosser’ın kaynaklarına göre yeni model yeni bir pleksiglas üst içerebilir. Bakınız: Yeni görüntüler, daha ince ve renkli Mac mini’yi ortaya çıkarıyor. Prosser’ın kaynakları, yeni Mac mini’nin aslında çeşitli renk seçenekleriyle sunulabileceğini öne sürdü.

Yeni Mac mini hakkında bildiğimiz her şeyi okuyun.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-mac-mini-coming-soon-3807661/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...