iPhone

Threads Hesabınızı Silme veya Devre Dışı Bırakma

Meta’nın Twitter’a alternatifi olan Threads resmen hizmete girdi . İlk heyecan dalgasının ortasında Threads’e katıldıysanız ve şimdiden bunun size göre olmadığına karar verdiyseniz, kendinizi sosyal medya ağından çıkarmak için şunları yapabilirsiniz.

instagram konu uygulaması
Konular hala ilk günlerinde, bu nedenle sosyal ağın faydası hakkında sonuçlara varmak tartışmalı bir şekilde silahı atlıyor. Ancak, sadece kontrol etmek için Konular’a kaydolduysanız ve çantanızın size ait olmadığından zaten eminseniz, ne yazık ki bu, hesabınızı silmek kadar kolay değil.

Bunun nedeni, bir Konu profili oluşturduğunuzda, onu silmenin tek yolunun Instagram hesabınızı da silmek olmasıdır. Threads’in gizlilik politikası, “Threads profilinizi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz, ancak Threads profiliniz yalnızca Instagram hesabınızı silerek silinebilir” diyor .

Başka bir deyişle Meta, sizi Threads profilinizi korumaya teşvik etmek için esasen Instagram hesabınızı rehin alır. Henüz Instagram hesabınızı silmeye hazır değilseniz , diğer tek alternatif Konular profilinizi devre dışı bırakmaktır. Aşağıdaki adımlar size nasıl olduğunu gösterir.

Devam etmeden önce, profilinizi devre dışı bıraktığınızda, gönderilerinizin ve diğerlerinin gönderileriyle etkileşimlerinizin, siz yeniden etkinleştirene kadar görünmeyeceğini unutmayın. Ancak, bu gönderiler, siz onları tek tek manuel olarak silmediğiniz sürece, Konuların sunucularında kalacaktır. Instagram hesabınızı silerseniz, Konular verileriniz 90 güne kadar Meta’nın sunucularında kalmaya devam eder.

 1. Konular uygulamasında, ekranın sağ alt köşesindeki profil simgesine dokunun.
 2. Profilinizin sağ üst kısmındaki iki satırlı menü simgesine dokunun.
 3. Hesap simgesine dokunun .
  ileti dizisi hesabını sil2
   
 4. Profili devre dışı bırak’a dokunun .
 5. Konu Profilini Devre Dışı Bırak’a dokunun .
 6. İstendiğinde Devre Dışı Bırakma seçiminizi onaylayın .
  İş Parçacığı

Devre dışı bıraktıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, Konu profilinizi yeniden etkinleştirebilirsiniz. Profilinizi haftada yalnızca bir kez devre dışı bırakabileceğinizi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...