iPhone

Sızan Fotoğraf iPhone 14’ün “Delik + Hap” Tasarımını Ortaya Çıkardı

iPhone 13’ün piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça sayıda söylenti, Apple’ın sonunda iPhone 14’teki çentiği kaldırabileceğini öne sürdü. ekranın o kısmı.

Tamamen katkısız bir tam ekran tasarımı ümit edenler, Çin toplumsal ağı Weibo’da gösterilen ve 9to5Mac tarafınca bildirilen yeni bir sızdırılmış görüntünün Apple’ın yeni bir “delik + hap” tasarımını benimsediğine işaret ettiğini duyunca hayal kırıklığına uğrayabilir. Resimde mevcut haliyle çentik yok fakat yerinde iki kesik var: biri hap şeklinde baklava dilimi ve diğeri daha ufak bir iğne deliği.

Bu bir darbedir, bundan dolayı çentiğin bir halde hayatta kalacağını düşünen dedikoducular bile daha ilkin yalnız bir iğne deliği öngörmüşlerdi. Apple’ın pazarlama makinesi şüphesiz kendisini bizi başka türlü ikna etmeye adayacak olsa da, iğne deliği ve hapın birleşiminin çentik üstünde bir gelişme olmadığı iddia edilebilir.

Söylentiler doğruysa, yeni tasarım Pro Max’in yanı sıra iPhone 14 Pro’ya da gelebilir. Bu, standart iPhone 14 ve iPhone 14 Max’i bırakacaktır – mini hattın bu yıl sona ermesinin beklendiğini ihmal etmeyin – eski çentik tasarımıyla.

Eylül ayında, her zamanki şeklinde, hangi söylentilerin doğru bulunduğunu bilmeliyiz. Tertipli olarak güncellenen iPhone 14 haber merkezimizle son olarak teorileri takip edebilirsiniz.

Bununla beraber, Eylül oldukça uzaktaysa, en iyi iPhone fırsatlarına yönelik detaylı kılavuzumuzu kullanarak mevcut aralıktaki en düşük fiyatı aldığınızdan güvenilir olun.

Bu yazı ilk olarak Macworld İsveç’te gösterildi. David Price tarafınca çeviri (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/leaked-photo-iphone-14-hole-pill-design-3813856/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...