iPhone

Satıcı Yanlışlıkla iPhone SE 3 Lansmanını Ortaya Çıkardı

Apple’ın gelecek Salı günü Peek Performance etkinliğinde üçüncü iPhone SE ve beşinci iPad Air’i piyasaya sürmeyi planladığına dair herhangi bir kuşku var ise, yanlışlıkla (yada “yanlışlıkla”) bir onay (yada “onay”) sızdırılmasıyla ortadan kaldırılmış görünüyorlar. bir perakendecinin internet sayfasında.

91mobiles için yazan, çoğu zaman güvenilir sızıntı meydana getiren ve uzman Evan Blass, bugün “Asya’nın önde gelen mobil ağlarından biri” olarak tanımladığı şeyin iPhone SE 3 ve iPad Air 5 için yer tutucu açılış sayfaları oluşturduğunu fark etti. Sayfalarda kullanılan resimlerden tahmin yürütüyor, sadece meta veriler açıkça beşinci nesil iPad Air’i adlandırıyor, diyor.

Bunlar, ziyaretçilerin yeni iPhone ve iPad cihazlarını piyasaya çıktıklarında taşıyıcıdan ön sipariş verebilecekleri sayfalardır. Sadece lansman Apple tarafınca onaylanana kadar halka görünmemeliler. Başka bir deyişle, bir şeyler ters gitti.

91mobiles’in izniyle.

Yoksa haiz mi? Merakla beklenen bir Apple ürünü hakkında informasyon sızdırmak, tanıtım çekmenin garantili bir yolu olduğundan, alaycı burada bir art niyetten şüphelenebilir. Burada durum buysa, Blass’ın şirketi Apple’ın gazabından korumaya çalışıyor olsa da, taşıyıcının adını yada bağlantı oluşturmayı reddetmesi oldukça ironik.

91mobiles’in izniyle.

Biz alaycı davransak da, yanlışlıkla ya da değil, taşıyıcının averaj bir söylenti blogundan alacağınızdan daha güvenilir ya da ayrıcalıklı olmayan detayları sızdırmış olabileceği fikrini ortaya atmaya kıymet. Bir perakendecinin büyük bir Apple lansmanına hazırlanmak mantıklı bir uygulama ve neredeyse hepimiz bu iki cihazın 8 Mart’ta duyurulmasını bekliyor. Site, içeriden gelen bilgilere nazaran hareket etmek yerine, yaygın söylenti ve ‘mutsuz olmaktansa güvenli’ ilkesi temelinde çalışmış olabilir – sadece Apple sızıntının nereden geldiğini öğrenirse sonunda mutsuz olabilir.

Önümüzdeki Salı gecesi, yeni iPhone’lar, yeni iPad’ler ve büyük olasılıkla yeni Mac’ler piyasaya çıktığında gerçeği öğreneceksiniz. Hepsini burada Macworld’de yakalayın, burada duyuruları Birleşik Krallık saatiyle 18:00’den itibaren yayınlayacağız.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/accidental-leak-iphone-se-3-launch-3813982/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...