Apple Tv

Sağlam, Darbeye Dayanıklı Apple Watch Sport Geliştirme Aşamasında

Orijinal Apple Watch piyasaya sürüldüğünde Apple, daha sportif bir kayışla gelmesi dışında standart alüminyum modelle aynı olan cihazın özel bir Sport versiyonunu sattı. Bu daha sonra Nike sürümleri Bunlar bugüne kadar satıldı – ancak Bloomberg, Apple’ın akıllı saatinin çok daha radikal bir yeniden tasarımı için Sport markasını yeniden canlandırmayı düşündüğünü yazıyor.

Mark Gurman’a göre Apple, bugünün modellerinden önemli ölçüde daha zorlu kullanımın üstesinden gelmek için tasarlanmış bir Apple Watch çıkarma olasılığını araştırıyor. Kauçuk benzeri bir malzeme ile kaplanacak ve bir şekilde Casio’nun G-Shock saatlerini anımsatacaktı.

Fikir, oldukça basit bir şekilde saati spor için iyi bir seçim haline getirmektir. Bugünün Apple Watch’u, örneğin koşan, bisiklete binen ve yüzen kişiler için iyi çalışıyor, ancak yüksek çarpma ve çarpma riski olan sporlar için daha az iyi: temas ve dövüş sporları, tırmanma, binicilik vb.

Lansmana çok uzaktayız ve bu noktada yeniden doğan Apple Watch Sports modelinin piyasaya çıkıp çıkmayacağı kesin değil. Ancak Gurman, aktif (erken ise) geliştirmede ısrar ediyor ve dahili olarak Explorer Edition olarak adlandırıldı.

Bu yılki güncellemeyle ilgili en son söylentileri okumak isterseniz, düzenli olarak güncellenen Apple Watch Series 7 haber merkezimizi ziyaret edin. Ve bu kadar uzun süre bekleyemezseniz, mevcut bir model için pazarlık yapmak için en iyi Apple Watch fırsatları kılavuzumuza göz atın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-sport-3803180/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...