iPhone

Rusya Veritabanında Kayıtlı Yedi iPhone 13 Modeli

İPhone 13’ün piyasaya sürülmesinin beklenmesine üç ay kala, Apple kendisini bir dizi yeni akıllı telefon piyasaya sürmeye adadı.

MacRumors’un bildirdiği gibi Apple, Rusya, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan’ı kapsayan Avrasya Ekonomik Komisyonu’nun (AET) veri tabanına yedi yeni telefon kaydetti.

Bu, yakında piyasaya sürüleceğinin güvenilir bir göstergesidir: Yıllar boyunca, geçen Ağustos ayında Apple Watch Series 6 ve iPad 10.2in (2020) gibi benzer kayıtlarla birkaç yeni Apple ürünü ilk kez ortaya çıktı. Ancak bu bir halkla ilişkiler uygulamasından ziyade yasal bir zorunluluktur ve kayıtlara nadiren gelecek ürünlerle ilgili önemli ayrıntılar eşlik eder.

Bu sefer bildiğimiz tek şey, yeni cihazların iOS 14 çalıştırdığı (şu anda; mağazalara çıktıklarında neredeyse iOS 15 önceden yüklenmiş olarak gelecekler) ve model numaralarının A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 ve A2645 olduğu. . Macworld okuyucuları, bunların hiçbirinin mevcut iPhone ürün kodları kılavuzumuzda yer almadığını not edecektir.

Yeni cep telefonları muhtemelen Eylül ayında bir etkinlikte gösterilecek. Kaynaklar, yeni iPhone’un daha küçük bir çentik, daha hızlı bir işlemci ve yeni renk kaplamalarına sahip olacağını tahmin ediyor; Beklediğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi okuyun.

Bununla birlikte, Eylül çok uzak hissediyorsa, en iyi iPhone fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla Apple’ın mevcut telefonlarından birinde pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-database-3805541/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...