mac

Oyun iMac Konsept Tasarımı: Oyun Mac’i Nasıl Görünebilir?

Apple’ın gelecekteki bir M serisi çip ile oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak istediği yönündeki söylentilerin ardından bir tasarımcı, oyun iMac’inin nasıl görünebileceğini gösteren bir konsept sanat ortaya çıkardı.

Apple’ın çip tasarımındaki uzmanlığı – güçlü M1 Chip ile kanıtlanmıştır – sayesinde, Apple’ın gelecekte yepyeni bir hedef kitleye hitap edebilmesi mümkündür: oyuncular. Oyuncu Mac’in geleceğine dair Apple VP ipuçlarını okuyun

Apple, oyun söz konusu olduğunda şimdiye kadar büyük ölçüde iPhone, iPad veya Apple TV uygulamalarına odaklandı, ancak Mac’te oyun oynamak giderek daha popüler hale geliyor ve oyun seçimi büyüyor. Okuyun: Mac’teki En İyi Oyunlar. Elbette, hiçbir Mac şu anda gerçek bir oyun bilgisayarını üstlenemez, ancak bu asla böyle olmayacağı anlamına gelmez.

Tüm bunlar, M1 çipi ve onun daha da geliştirilmesi sayesinde mümkün oluyor (Okuyun: M1 çipi, Mac’leri oyun oynamak için iyi hale getirebilir). Gelecekte, Triple-A oyunlarının bir Mac’te de çalışacağı düşünülebilir.

Oyun iMac: Böyle görünebilir

Bu olursa, Apple’ın özellikle oyun hedef grubu için kendi oyun Mac’ini başlatıp başlatmayacağı sorusu ortaya çıkıyor. Ne yazık ki şu anda bu sorunun cevabı yok, ancak Hintli sanatçı “Üçüncü Küp” böyle bir şeyin nasıl görünebileceğine dair küçük bir fikir verdi.

Bir YouTube videosunda, Third Cube bir oyun iMac konseptini yayınlar. Bu, 27 inçlik bir iMac’ten önemli ölçüde daha büyüktür ve özel bir kavisli tasarıma sahiptir. Aşağıdaki konseptini izleyin.

Daha fazla bilgi için Mac’te PC oyunları nasıl oynanır ve Oyun için En İyi Mac bölümünü okuyun.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/gaming-imac-concept-design-how-gaming-mac-could-look-3806615/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...