Apple

Nissan ‘Apple Car Projesine Katılmaya Hazır’

Apple’ın, aylardır Apple Car projesinde çalışmanın favorisi olan, ancak şu anda lehine olmadığı anlaşılan otomotiv firması Hyundai-Kia ile olan ilişkisinin rollercoaster niteliği, daha az meraklı bir yabancının çekişmeye girmesine izin vermiş olabilir. konser için.

Japon otomobil üreticisi Nissan’ın en son üç aylık raporu için düzenlediği basın toplantısında bir muhabir, firmanın gelecekte Apple ile ortaklık yapmaya istekli olup olmadığını sordu. Yanıt, fikir için son derece sıcaktı – veya temkinli bir kurumsal açıklama her zaman olabileceği kadar misafirperverdi.

Şirketin CEO’su Makoto Uchida, “Yeni girişimlerde bulunmamız gerekiyor,” diye yanıtladı.[and] Ortaklık ve işbirliği yoluyla bilgili, iyi deneyime sahip şirketlerle çalışmak. “

Analist Mio Kato’ya göre Nissan, Hyundai-Kia ile görüşmelerin durması nedeniyle Apple için en uygun adaylardan biri. Wall Street Journal’ın bildirdiğine göre, şirketin ABD’de şu anda tam olarak kullanılmayan fabrikaları var.

Apple ile olası bir işbirliği haberi, Çarşamba günkü işlem sırasında Nissan’ın payının artmasına neden oldu.

Apple Car haber merkezimizde Apple’ın otomobil projesiyle ilgili en son dedikoduları ve söylentileri öğrenin. Ve bir pazarlığı kaçırmayın: En iyi Apple fırsatlarından oluşan derlememize göz atın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/nissan-apple-car-3801619/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...