Yazılım

Microsoft, Mac Sürümü İçin Office 2021’i Onayladı

Artık Apple’ın Mac için Office 2021’i ne zaman yayınlayacağını biliyoruz: yarın çıkacak!

Microsoft daha önce Windows 11’in piyasaya sürülmesiyle birlikte 5 Ekim’de Office 2021’in bağımsız bir sürümünü yayınlayacağını söylemişti. Cuma günü Microsoft, Nisan ayında beta olarak çıkan Mac için Office 2021’in de yayınlanacağını doğruladı. aynı gün, MacRumors’u bildirir.

Office’in bağımsız sürümü, öncelikle tüketiciler ve küçük işletme sahipleri için tasarlanmıştır. Paket Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook’u içerir. Uygulamalar ayrıca Microsoft 365’te bulunan birçok işbirliği özelliğiyle birlikte gelecek, ancak bazı incelikler ve özelliklerden de yoksun olacak.

Mac için Office 2021’deki yeni özellikler hakkında bir Microsoft destek belgesi. Bunlar, Word’deki Sesli Okuma işlevi için doğal sesler, PowerPoint’te animasyonlu GIF çıktısı ve birden çok uygulamada performans iyileştirmelerini içerir.

Office 2021, en son üç macOS sürümüyle çalışacak (Monterey henüz resmi olarak piyasaya sürülmemiş olsa da, MacRumors makul olarak Monterey, Big Sur ve Catalina anlamına geliyor). Paketin İngiltere’de ne kadara mal olacağı şu anda bilinmiyor, ancak Office Home ve Student 2021 ABD’de 149,99 ABD doları tutuyor.

Yazılımın doğru sürümünü seçme konusunda ayrıntılı tavsiyeler için Mac için Office satın alma kılavuzumuzu okuyun. Yaklaşan lansmanla ilgili en son bilgilere Mac için Office 2021 haber merkezimizde göz atabilirsiniz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/microsoft-office-2021-mac-release-3809105/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...