mac

iMac Hisse Senetleri Beklenen Lansman Öncesinde Dwindle

Yine de, Apple’ın bu akşam 20 Nisan bahar etkinliğinde yeni iMac’leri piyasaya süreceği teorisini destekleyen daha fazla kanıt ortaya çıktı.

MacRumors, ABD Apple mağazalarında genellikle yakın bir lansmanın işareti olan 21.5 inç iMac’ler eksikliğini fark etti. Yeni modellerin görünmek üzere olduğunu bilen Apple, mevcut sürümün üretimini sonlandırmaya başlayacak, böylece bir yığın istenmeyen donanımla kalmayacak.

İngiltere mağazasında da 21.5in iMac’in 4K olmayan versiyonu 29 Nisan ile 7 Mayıs arasında bir teslimat tarihi gösteriyor, diğerinde bildirilen 23 Nisan’a kıyasla bir ila iki haftalık bir düşüş. modeller.

Apple’ın bu akşamki bahar etkinliğinin başlangıçta yeni bir iPad Pro’ya ve potansiyel olarak AirTag nesne izleyicisine odaklanması bekleniyordu. Ancak son zamanlarda kaynaklar, şirketin hepsi bir arada bilgisayarında sürpriz bir güncelleme planlıyor olabileceğini öne sürmeye başladı. Örneğin Mart ayında, Apple’ın sitesinden bir dizi iMac yapılandırması kayboldu.

Büyük iMac haberlerinin, Intel işlemcilerin güçlü M1 çipi (veya yükseltilmiş bir M1X) ile değiştirileceği olması bekleniyor. Ancak, bilgisayarlara yeni boyutlar verileceği ve farklı renklerde piyasaya sürüleceği ve potansiyel olarak 1990’ların canlı G3 iMac modellerini çağrıştıracağı da söyleniyor.

Geçen sonbaharda, Mac mini, MacBook Pro ve MacBook Air, işlemci geçişi tamamlanmadan önce yalnızca iMac ve Mac Pro’nun yükseltilmesini bırakan M1 çipini içerecek şekilde güncellendi.

Etkinlik İngiltere saatiyle 18: 00’da başlıyor. İşte bahar etkinliğini nasıl izleyeceğiniz.

Yeni iMac merkezimizde en son sızıntıları ve söylentileri öğrenebilirsiniz. Şu anda mevcut olan modellerle daha çok ilgileniyorsanız, en iyi iMac fırsatları kılavuzumuzla en düşük fiyatları bulun.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/imac-stocks-dwindle-3803835/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...