Apple

iFixIt: AirPods Max Zanaatkarlığı Rekabeti Oyuncaklar Gibi Görünüyor

İFixIt, AirPods Max’i açtığında ve çeşitli parçaları sökmeye başladığında, bunların birkaç yıldır Apple’ın en onarılabilir gadget’larından bazıları olduğunu ve yapı kalitesinin en azından sağlam olduğunu keşfetti.

iFixIt bunları “aslında oldukça kullanışlı” olarak tanımlar. Aslında, tamir atölyesi AirPods Max’e tamir edilebilirlikte 10 üzerinden 6 puan veriyor; bu, 10 üzerinden 0 alan normal AirPods ve AirPods Pro’dan çok daha iyi.

iFix Kulak yastıklarının, sürücülerin, 2,5 mm aux jakının ve düğmelerin hepsinin kolayca erişilebilir, çıkarılabilir ve değiştirilebilir olduğunu buldu.

Pil de erişilebilirdi, ancak devre kartına yapıştırılmıştı (ve sol kulak kabı durumunda lehimliydi). Bu endişe verici olabilir – okuyun: Pil sorunları yaşayan AirPods Max kullanıcıları.

iFixIt ayrıca Sony WH-1000XM4 ve Bose NC 700 gibi bazı rakipleri de parçaladı. Bununla ilgili olarak site şunları söyledi: “Rekabetin bir kısmını ortadan kaldırdıktan sonra, bu 550 dolarlık fiyat etiketini daha iyi anlıyoruz. Sony ve Bose daha az ücret alıyor, ancak AirPods Max’in takıntılı işçiliği, diğer son derece yetenekli cihazların oyuncak gibi görünmesini sağlıyor. kıyasla.”

Bir çift almak ister misin? Oku: Apple AirPods Max nereden alınır.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...