iPad

Fotoğraflar Yeni iPad Pro Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

Apple’ın her zamanki iki boyutta beşinci nesil iPad Pro dahil olmak üzere ay sonunda yeni iPad modellerini piyasaya sürmesi giderek daha muhtemel görünüyor.

Ve yeni cihazlar bir söylentiden gerçeğe dönüşmeye başlıyor – özellikle de teknoloji sızıntısı Sonny Dickson, yeni tabletlerin tasarımını gösteren sahte birimlerin fotoğraflarını yayınladı.

İPad Pro modellerinde yine üçlü arkaya bakan kameralar var, ancak fotoğraflara bakılırsa kamera modülü 12.9 inç modelde 11 inç modelde olduğu kadar çıkıntı yapmayacak.

Resimler ayrıca mevcut modele çok benzeyen yeni bir iPad mini gösteriyor. Bu, 2019’dan beri güncellenmeyen iPad mini’nin daha dar çerçevelere ve daha büyük bir ekrana sahip yeni bir tasarıma sahip olacağına dair önceki teoriyle çelişiyor gibi görünüyor. Belki de Pro veya mini modellerde radikal bir yeniden tasarımın olmaması, bazı uzmanların neden Apple’ın bu lansmanlar için bir olay ile uğraşmasını beklemediğini açıklıyor.

Görüntülerden etkilenmediyseniz, kılavuzumuza en iyi iPad fırsatlarına göz atarak ve mevcut bir model için bir pazarlık yaparak kendinizi avutabilirsiniz.

'',''

'2.0'

'script','');
'init', ''
'', '');
'','');
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/photos-new-ipad-pro-3803515/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...