Apple

Apple TV +, Rakip Hizmetlerden Daha Yüksek IMDb Puanına Sahiptir

Apple TV +, tüm büyük akış hizmetleri arasında en az içeriğe sahiptir. Şirket, sinemalarda da gösterilen birkaç film haricinde, başka hiçbir yerde görülemeyen, kendi ürettiği ve satın aldığı malzemelere özel olarak bağlı kalmayı seçti.

Nicelik yerine niteliğe odaklanma, en azından kritik değerlendirmeler açısından işe yaramış görünüyor. Self Financial tarafından yapılan yeni bir araştırma, Apple TV + filmlerinin ve dizilerinin IMDB’de (7.24) Netflix, Prime Video, Disney Plus, Hulu ve HBO Max’tan daha yüksek ortalama puanlara sahip olduğunu buldu.

Çalışma, Amerikan içerik listelerine dayanıyordu, bu nedenle sonuçlar diğer ülkelerde farklı görünebilir.

Bununla birlikte, ticari başarı açısından, Apple’ın stratejisi daha az başarılı oldu ve potansiyel aboneler, ne kadar yüksek puan almış olursa olsun, TV + ‘daki az miktardaki içerik yüzünden görünüşe göre ertelendi. Ödül başarılarının haberine rağmen devam eden hizmetin ödeme yapan müşterileri çekme mücadelesini defalarca ele aldık.

Nitekim, Netflix genel olarak daha düşük bir ortalamaya sahip olsa da, bu hizmet aynı zamanda gerçekten yüksek reytinglere sahip en fazla içeriğe sahip: IMDb’deki en az 8,0 reytinge sahip çok sayıda seri, Prime Video’dan üç kat daha fazla, ikincisi en çok olanı. Netflix ayrıca en az 8,0 derecelendirme (15) ve 6,0 ile 7,99 (165) arasında en çok filme sahiptir. Karşılaştırıldığında, Apple TV + şimdiye kadar birçoğu önemli ölçüde daha düşük derecelendirmeye sahip toplam 70 oyuna sahip.

Self Financial’ın vardığı sonuç, Netflix’in para için en yüksek değeri sunduğudur.

Apple servislerinde neler izleyebileceğinizi görmek için Apple TV + ‘da neler var? Başlıklı makaleyi okuyun. En büyük rakibine kıyasla nasıl olduğunu düşündüğümüzü görmek için Apple TV + ve Netflix’i okuyun.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-tv-imdb-ratings-3803706/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...