Apple

Apple Okula Dönüş İndirimi 2021: ABD ve İngiltere Tarihleri ​​ve En Son Güncellemeler

Apple, Macbook’larında, iMac’lerinde ve iPad’lerinde indirimlerin yanı sıra satın alma ile ek ses donanımları sunan Okula Dönüş İndirimini her yıl düzenliyor. Geçmişte Apple ücretsiz bir çift Beats kulaklığı paketlerken, geçen yıl bunun yerine bir çift AirPods paketledi.

Bu yıl Apple’ın Eğitim indirimini neler bekliyor? Burada sekmeleri tutuyoruz.

Apple Okula Dönüş İndirimi 2021 ne zaman?

Apple Okula Dönüş İndirimi ABD ve Kanada – tarihler TBC

Artık Haziran olduğuna göre, Apple’ın ABD ve Kanada için Okula Dönüş indirimini her an duyurmasını bekliyoruz. göz kulak ol ABD Eğitim Mağazası (Kanada Eğitim Mağazası burada).

Geçen yıl satışını başlattı 15 Haziran 29 Eylül olarak belirlenmiş bir bitiş tarihi ile. Apple, bitiş tarihini şu tarihe kadar uzattı: 12 Ekim bunun yerine, 13-14 Ekim’de gerçekleşen Amazon Prime Day’den sadece bir gün önce.

Apple Prime Day’e göz kulak oluyorsa, bu yıl Amazon’un seçim çerçevesi etkinliğinin 21-22 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşeceğini belirtmekte fayda var. Apple, yaz indirimlerinde rekabet etmek istiyorsa, 2021 Okula Dönüş İndirimini bundan hemen önce başlatabilir. Target ve Walmart, her ikisinin de 20 Haziran’dan itibaren Prime Day’e rakip olacak bir yaz indirimi yapacağını duyurdu. Apple o zaman Okula Dönüş İndirimini de başlatacak mı? Ya da belki geçen yılın tarihine uygun olarak, aceleyi yenecek ve 15 Haziran’da bir hafta erken başlayacak.

Apple Okula Dönüş İndirimi İngiltere – TBC ile çıkıyor

Apple henüz promosyonu onaylamadı. İngiltere Eğitim Mağazası, Apple’ın geçen yıl İngiltere’de Okula Dönüş İndirimi’ni başlattığı Temmuz ayında satışı duyuracağını tahmin ediyoruz.

Apple İngiltere’nin 2020’deki Okula Dönüş İndirimi 9 Temmuz’da başladı ve 29 Ekim’e kadar sürdü. Ayrıca 2019 satışını 9 Temmuz’da başlattı, ancak 2018 satışı 12 Temmuz’da başladı. Geçtiğimiz yıllara uygun olarak, Apple’ın İngiltere’de Okula Dönüş satışına Temmuz ayının başlarından ortalarına kadar başlaması muhtemel.

Apple Okula Dönüş İndirimi Avustralya

Apple’ın Okula Dönüş İndirimi Avustralya, Yeni Zelanda, ve, Güney Kore başladı 7 Ocak ve sona erdi 16 Mart 2021. Apple Brezilya’nın Okula Dönüş İndirimi başladı 6 Ocak ve bitecek 15 Mart 2021.

Apple’ın 2021 için Öğrenci anlaşması nedir?

Apple’ın Avustralya ve Asya için 2021 Okula Dönüş teklifleri geçen yıla çok benziyordu – Apple’ın farklı pazarlar için teklifleri nadiren değiştirdiği için İngiltere ve ABD’ye aynı fırsatları sunması muhtemel.

Geçen yıl, üniversite öğrencileri veya üniversiteye veya yüksek öğrenime başlamak üzere olanlar, yeni bir Mac veya iPad ile ücretsiz bir çift AirPods (normalde 159 £/159$/249 AUD değerinde) aldılar. Geçmişte, Apple’ın Okula Dönüş anlaşması bir çift Beats kulaklığı bir araya getirdi, ancak Apple’ın bu anlaşmayı geri getirmesi pek mümkün değil.

AirPods’u istemiyorsanız, yükseltmeyi seçerseniz Kablosuz Şarj Cihazlı AirPods veya AirPods Pro’da 159 £/159 $/ 249 AUD indirim kazanabilirsiniz. AirPods Max teklife dahil değildir (Max’i en iyi fiyata nereden satın alacağınıza bakın).

Bu yılın teklifleri geçen yıllarla eşleşirse, öğrenciler şunları alabilir:

  • 159 £/159 $/ 249 AUD değerinde ücretsiz bir AirPods seti
  • Veya 199 £/199 $ değerinde bir AirPods ve Kablosuz şarj kutusu seti ve 40 £ / 40 $ farkını ödeyin
  • Veya ANC özellikli AirPods Pro ile 90 £/90 $ farkını ödeyin

iPad’de Apple Okula Dönüş fırsatları – yeni M1 iPad Profesyonelleri dahil mi?

M1 işlemcili yeni iPad Pro tabletlerin Okula Dönüş promosyonu için uygun olup olmayacağını kesin olarak söylemek imkansız olsa da, makul bir tahminde bulunabiliriz… Ama belki Apple bizi şaşırtacak!

şu anda ABD’deki Apple Eğitim Mağazası M1 iPad Pro aygıtlarını ve iPad’i (8. nesil, 10.2 inç, 2020 modeli) listeler, böylece her ikisinde de genel Eğitim Fiyatlandırmasını alabilirsiniz – ancak muhtemelen M1 iPad Pro ile ücretsiz bir AirPds çifti alamayacaksınız . iPad 8’in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen bir yılın daha iyi bir parçası oldu ve bu da onu promosyon için yalnızca 21 Mayıs’ta piyasaya sürülen yeni iPad Pro cihazlarından daha uygun hale getiriyor. Geçen yıl Apple, Okula Dönüş İndirimi ABD’yi genişlettiğinde, o zamanlar yeni olan iPad Air’i Okula Dönüş paketinden çıkardı, bu nedenle Apple’ın bu yıl da aynısını yapması mümkün.

Öğrencilerin yeni M1 MacBook Pro’lar ve MacBook Air ile ve hatta muhtemelen yeni M1 iMac’lerle (Apple bu anlaşmayı bu yıl geri getirirse) ücretsiz bir Airpod çifti talep edebileceklerini umuyoruz.

MacBook Pro, MacBook Air, M1 iPad Pro’lar ve M1 iMac’lerde en iyi fiyatları nereden alacağınız konusunda ayrı kılavuzlarımız var.

Apple’ın Okula Dönüş anlaşması nasıl alınır

Apple, Birleşik Krallık ve ABD için Okula Dönüş İndirimini henüz açıklamamış olsa da, standart eğitim fiyatlandırmasını görebilirsiniz (ABD burada/İngiltere burada). Birleşik Krallık’ta öğrenci veya personel durumunuzu burada UNiDAYS ile doğrulamanız gerekir, bu da Okula Dönüş tekliflerine bu şekilde erişebilirsiniz.

Ayrıca, Apple Eğitim Mağazası’nda alışveriş yapmak için bu kılavuzda Apple’ın Eğitim Mağazasını kullanma hakkında bilmeniz gereken her şeyi gözden geçirdik.

git Avustralya’daysanız bu sayfa

git Yeni Zelanda’daysanız bu sayfa

git Güney Kore’deyseniz bu sayfa

git Brezilya’daysanız bu sayfa.

Mac’te Apple Okula Dönüş fırsatları

Geçen yıl, ABD Apple, Okula Dönüş Satışında Mac’lerin fiyatından 200 $’a varan indirim yaptı. Bu, güncellenmiş MacBook Air (2020) ve güncellenmiş 13 inç MacBook Pro’daki teklifleri içeriyordu ve her ikisi de 100 $ indirimliydi. MacBook, MacBook Air, MacBook Pro ve iMac ve iMac Pro, ücretsiz AirPods teklifi için uygundu. Bu yıl da yeni Silicon Mac’te benzer indirimler görmeyi bekliyoruz.

Birleşik Krallık, benzer indirimler gördü, ancak öğrencilerin ve eğitimcilerin teklifleri görmek için UNiDAYS web sitesi üzerinden giriş yapmaları gerekiyor. Birleşik Krallık’ta Apple Education Store’u kullanma kılavuzumuzda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

280 £ ‘a kadar Eğitim Mağazası indirimleri mevcuttur İngiltere öğrencileri için.

Daha fazla harika okula dönüş teklifi için öğrenci fırsatları merkezimize göz atmaya değer. Ayrıca burada en iyi iPad fırsatlarına bakıyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-back-school-sale-3680495/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...