Apple

Apple Car Projesi İçin ‘Flört Oyunu’ Devam Ediyor

Birkaç günde bir, Apple’ın elektrikli araç projesi için olası bir ortak hakkında yeni bir söylenti ortaya çıkıyor. Wedbush analisti Dan Ives, bu biraz flört oyununa benziyor.

Kimin kimi terk ettiği her zaman net olmasa da, son zamanlarda çok sayıda aksilik yaşandı. Nissan, Apple ile görüşmelerde bulunmadığını vurguladı (başlangıçta bu fikre çok açık görünmesine rağmen); Hyundai ayağını bastıktan sonra geri adım atmak zorunda kaldı; ve Volkswagen bütün bu durumdan rahatsız değil.

Bu taviz vermeyen manşetlere rağmen, son iki araç üreticisi, elektrikli araçlar için modüler platformları sayesinde Apple Car işi için en iyi adaylar olmaya devam ediyor.

Ve Ives ilerleme kaydedildiğini düşünüyor. Apple’ın önümüzdeki üç ila altı ay içinde gelini duyurma olasılığının% 85 olduğunu düşünüyor.

Biden başkanlığının ekonomik ve ekolojik iklimi de elektromobilitedeki gelişmeleri desteklemektedir. Apple, şu anda Tesla, GM ve Ford’un hâkim olduğu pazarı, 2024 yılına kadar uygun bir ortakla birlikte bir Apple Car’ı yola çıkarmayı başarırsa başını döndürme pozisyonunda.

En son söylentiler için Apple Car haber merkezimize göz atın.

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-car-manufacturer-3801825/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...