Yazılım

Mac’teki En İyi Sanal Makine Parallels Desktop 16’da %25 İndirim Kazanın


parallels desktop black friday discount thumb450

Windows’u Mac’inizde çalıştırmak istiyorsanız, size iyi bir haberimiz var: şimdi Parallels Desktop 16’da %25 indirim alabilirsiniz Parallels’in doğum günü indiriminin bir parçası olarak. Bu teklifleri, 22 Haziran gece yarısına kadar Prime Day fırsatlarını yürüten Amazon’da bulamazsınız.

Yazılım genellikle Standart Sürüm için yıllık 69,99 £ ve Pro/Business Sürümü için 79,99 £ tutarındadır. Şimdi fiyatlar sırasıyla 52,49 £ ve 59.99 £’a düşürüldü. Parallels’deki satışı görün, hangi biter 1 Temmuz.

Halihazırda Parallels Desktop’a sahip olanlar ve en son sürüme geçmek isteyenler de %25 indirimden yararlanabilirler. bu da oranı 39,99 £’dan 29,99 £’a düşürür.

Öğrenciler yine de kalıcı %50 indirim – bu ay Apple’da Okula Dönüş alışverişi yapanlar için mükemmel.

Parallels Desktop, piyasadaki Mac için en iyi sanal makine yazılımıdır. En son sürümü olan Parallels Desktop 16, Apple’ın en yeni işletim sistemi olan Big Sur üzerinde çalışacak şekilde yapıldığı için özellikle etkileyicidir.

Big Sur, bir süredir MacOS’taki en büyük sıçrama oldu – öncelikle yeni Apple Silicon Mac’leri başlattığı için. Bu, Parallels Desktop 16’yı geçmiş sürümlerden özellikle önemli bir yükseltme yapar.

Bu son sürüm, sanal makinelerde daha hızlı başlatma ve bırakma gibi bir dizi performans iyileştirmesi ve DirectX grafikleri kullanan Windows uygulamalarında %20 daha güçlü performans içerir. 4.5/5 yıldız aldığı Parallels Desktop 16’nın tam incelemesine bakın.

Bir sanal makine yazılımı kullandığınızda, esasen mevcut MacOS’un üzerinde Windows’un tam sürümünü çalıştırdığınızı unutmayın. Bu, bol miktarda belleğe ve işlem gücüne ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Dört çekirdek ideal olsa da, en az iki çekirdekli bir Mac kullanmak en iyisidir. İhtiyaçlarınız için en iyi Mac’i nasıl seçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Burada her Apple cihazındaki en iyi fırsatları ve en iyi Apple Prime Day fırsatlarını burada topluyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/parallels-desktop-16-discount-3798616/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...