iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone Şarj Soketi Değişimi

tarafından | Haz 3, 2020 | 1 Yorum

iPhone Şarj Soketinin Değiştirilmesi Telefonunuzu şarj aletine bağladığınız halde akıllı telefonunuz şarj olmuyorsa (almıyorsa) ve şarj işareti görünmüyorsa, sorunun sebebi şarj soketidir. Çözüm, şarj soketini değiştirmektir. Bununla beraber, entegre edilen şarjın da kontrol edilmesi gerekir.

iPhone şarj soketi değişimi” için fiyat listesi aşağıda verilmiştir. Değiştirme işlemi profesyonel ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından yalnızca 30 dakikada yapılır. 2 taraflı bedava dağıttığı gönderim hizmetimizin kullanıldığı bu süre 3 (üç) iş günüdür.

iPhone şarj soketi değiştirme fiyat listesi

iPhone akıllı telefon şarj soketi değiştirme fiyat listesi aşağıda belirtilen tablo aracılığı ile paylaşılmaktadır. Güncel döviz fiyatları için iPhone şarj soketi ikamesi ürün kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Model ve Tamir Değişim Fiyatı
iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi 100 TL
iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi 100 TL
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi 110 TL
iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi 110 TL
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi 250 TL
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi 300 TL
iPhone 5c Şarj Soketi Değişimi 110 TL
iPhone SE Şarj Soketi Değişimi 110 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi 250 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi 300 TL
iPhone X Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
iPhone Xr Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
Phone Xs Max Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
Phone 11 Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
iPhone 11 Pro Şarj Soketi Değişimi Sorunuz
iPhone 11 Pro Max Şarj Soketi Değişimi Sorunuz

 

iPhone şarj soketi değişimi nasıl yapılır

Teslim almış olduğumuz evvela soket alanlarını da kontrol ederek işe başlarız. Çünkü soketlerin bozulması konusunda pek çok farklı sebep ortaya çıkar. Öyle ki su aldığı için bozulan soket ile darbelerden dolayı zarar gören soketlerin bakım onarım işlemleri her zaman değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda da güvenilir bir şekilde bakım işlemlerinde soketleri değiştirirken de hızlı bir düzenleme aşamasına ulaşır, bu sayede de net seçeneklerle bakım onarım işlemlerimizi sonuca ulaştırma imkanı bulabiliriz. Bu işlevsellik ve detaycılık sayesinde sıkı sıkı bir kalite de telefonlarınıza aktarılmış olacaktır.

iPhone şarj soketi değişimi alanında uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Şarj soketi değişiminin yapıldığı teknik servis odamız düzenli olarak sterilize edilmektedir ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olup cihaz güvenliği için servisimiz sigortalanmıştır.

 1. iPhone şarj soketi değişimi gerçekleştirilirken orjinal ürün kullanılıyor.
 2. Değişim sonrasında cihazınız problemsiz bir biçimde şarj almaya devam eder.
 3. Telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunur.

   

iPhone şarj olmuyor sebebi nedir

iPhone cihazlarının şarj olmasının sebeplerinin başında şarj aletinin ya da kablosunun bozulması gelmektedir. Bu sebeple evvela farklı bir şarj aleti ve kablo ile telefonunuzun şarj olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Bununla birlikte şarj soketi içerisine elbise pamuğu veya zamanla toz parçaları girmiş olabilir. Bir kürdan yardımı ile şarj soketi dişlerine zarar vermeden şarj soketi içerisini temizleyiniz. Her iki tavsiyemizde sorununuzu çözmüyor ise sorun şarj soketinin arızalanmasından kaynaklıdır.

 1. Şarj soketi zamanla nem ve sıvı teması sonrasında oskitlenmiş olabilir
 2. Şarj aletinin fazla bastırılması sebebi ile şark soketi çatlamış ya da yerinden oynamış olabilir
 3. Alınan darbeler sonrasında şarj soketinde arızalanma meydana gelmiş olabilir
 4. Şarj entegresi ani elektrik akımı veya elektrik gitmesi/gelmesi sebebi ile yanmış olabilir
 5. Orjinal olmayan şarj aletlerinin ya da araba şarj aletinin kullanılması akım farklılığı sebebi ile şarj soketinde kısa devrelere sebebiyet vererek arızalanmasına neden olmuş olabilir.

iPhone şarj soketi değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları isterseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz de yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman APPLE teknisyenlerimize danışılarak müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Cihazınızı onarım için hazırlayın

Türkiye’den Apple veya Apple Yetkili Satıcısından cihazınıza yeni bir iPhone IMEI numarası aldığınızda, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından kaydedilir. Türkiye dışındaki bir Apple yetkili satıcısından satın alırsanız veya iPhone’unuzu yurt dışında değiştirirseniz, Türkiye’de bir hücresel ağda kullanmak ve onarımla birlikte servis fırsatlarından yararlanmak için cihazınızı kaydettirmeniz gerekir.

 

 1. iPhone’unuzu iCloud veya iTunes kullanarak yedekleyin. iPhone’unuzu sıfırlamamız veya değiştirmemiz gerekirse, içeriğinizi geri yüklemek için bu yedeğe ihtiyacınız olacak.
 2. Apple Kimliğinizi ve parolanızı bildiğinizden emin olun.
 3. iPhone’unuzda SIM kartınız varsa, çıkarın ve saklayın.
 4. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları: Türkiye dışından satın aldığınız iPhone cihazlarınızı satın aldıysanız e-devlet web sitelerinin kayıtlı olduğundan emin olun.
 5. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar: Türkiye’deki bir mobil iletişim operatörüne başvurun iPhone’unuzu e-devlet için Türkiye dışından satın aldıysanız, geçici kayıt.
 6. Servis alırken kablolarınızı ve diğer aksesuarları teslim etmeyiniz.
 7. iPhone‘unuzu servise nasıl hazırlayacağınızla ilgili kapsamlı yönergelerimize bakın.
Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...