iPhone

Büyük iPhone 12 ve 12 Mini Prime Day İndirimleri 150 £’a Varan İndirim

Amazon inanılmaz bir indirim yaptı 256 GB depolama alanına sahip iPhone 12’de 150 £ indirim Tüm yıl boyunca cep telefonunda gördüğümüz en sert fiyat düşüşlerinden birinde. İndirim, Apple’ın en yeni 5G telefonundaki fiyatı 949 £’dan 799 £’a düşürür – bu, 64GB modelin maliyetiyle etkili bir şekilde dört kat dahili depolama elde ettiğiniz anlamına gelir.

Daha önce 100 sterline varan indirimden sonra, bu modelin şimdiye kadarki en ucuzu.

Prime hesabınız yoksa, Bu tarihi tasarrufa erişmek için 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

150 £ indirim, mevcut en büyük indirimdir. Ayrıca iPhone 12 mini’de 140 £’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Aşağıdaki en büyük iPhone 12 ve 12 mini indirimlerinin tümüne bakın:

Amazon, daha önce Phone 12 mini’de (64GB ve 128GB konfigürasyonlar) 110 £’a ve iPhone 12’de (tüm depolama konfigürasyonlarında) 100 £’a kadar indirim yaptı ve bu Prime Day indirimlerini şimdiye kadar el cihazlarında gördüğümüz en büyük indirimler haline getirdi. .

Diğer perakendecilerin bu cihazları nasıl karşılaştırdığını görmek istiyorsanız, en iyi iPhone 12 ve 12 mini fırsatlarını içeren özel kapsamımıza bakın.

Bununla birlikte, Amazon’un Prime Day indirimlerinde eksik olan, 12 Pro ve 12 Pro Max’te yalnızca maksimum indirime sahip olan eşdeğer indirimlerdir. 26 £ indirim ve 49 £ indirim, sırasıyla ve stok sınırlı stoktur. Bu değişirse bu makaleyi güncelleyeceğiz, ancak bunun yerine bu telefonlarda fırsatlar arıyorsanız, en iyi 12 Pro ve 12 Pro Max fırsatlarını ayrı ayrı izliyoruz.

Ayrıca bu makalede bu Prime Day’in en iyi Apple fırsatlarını ve Birleşik Krallık’taki tüm perakendecilerin en iyi Apple fırsatlarını inceliyoruz.

iPhone 12, 12 mini ve 12 Pro Max ile ilgili tam incelemelerimize bakın.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-12-mini-prime-day-discount-deal-3805799/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...