Apple

Apple Yeni Dokunmatik Kimlikli Klavye, Fare ve Trackpad’i Piyasaya Sürüyor


Apple, Touch ID’li yeni Magic Keyboard, yeni Magic Mouse ve yeni Magic TrackPad dahil olmak üzere bir dizi yeni çevre birimini piyasaya sürdü.

Bu, Apple masaüstü bilgisayarınızın klavyesinde bir Touch ID istiyorsanız, artık bir iMac M1 satın almanız gerekmediği anlamına gelir. Okuyun: Touch ID’li bir Apple Klavye nasıl satın alınır.

Bu baharda 24 inç iMac M1 ile sunulan parmak izi sensörlü klavye – Touch ID’li Magic Keyboard olarak bilinir – artık Apple’dan ayrıca satın alınabilir.

Bir iMac ile Touch ID klavye satın almıyorsanız, mevcut tek seçenek gümüş/beyaz modeldir. Apple, renkli M1 iMac’ler için sayısal tuş takımına sahip renk uyumlu bir klavye sağlar.

Touch ID’li Magic Keyboard’un fiyatı 149 £ (Apple İngiltere’den satın alın) ve 149$ (Apple ABD’den satın alın).

Sayısal tuş takımına sahip Touch ID klavyenin fiyatı 179 £ (Apple İngiltere’den satın alın) ve 179$ (Apple ABD’den satın alın).

Touch ID’nin çalışması için bir ön koşul bir M1 Mac’tir – bu nedenle klavye, Mac mini için veya am M1 MacBook Air veya M1 MacBook Pro için ayrı bir klavye olarak ideal olacaktır.

Apple ayrıca 129 £ maliyeti olan yeni bir Magic Trackpad’i piyasaya sürdü (Apple İngiltere’den satın alın) ve 129$ (Apple ABD’den satın alın) ve daha önce olduğu gibi alüminyum yerine beyaz dokunmaya duyarlı bir yüzeye sahip görünüyor. Apple şimdi bir USB-C – Lightning kablosu içeriyor, daha önce bir USB-A fişiydi.

Yeni Apple Dokunmatik Yüzey

79 £ karşılığında yeni bir Magic Mouse da var (Apple İngiltere’den satın alın) / 79 $ (Apple ABD’den satın alın) ilk bakışta değişmeyen, ancak Magic TrackPad gibi artık bir USB-C aydınlatma kablosuyla geliyor.

Apple çevre birimleriyle ilgili en iyi fırsatları burada topluyoruz: Apple Magic Mouse, Apple Pencil, Magic Keyboard ve daha fazlası için en iyi fırsatlar.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-launches-new-touch-id-keyboard-mouse-trackpad-3807205/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...